Seneste Salg
145.000 kr.
december 1969 • 2.417 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.086.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.007.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 145.000 kr. | 31. dec. 1969 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1969 |
| Total | 60 m² |
| Bebygget | 60 m² |
| Bolig | 60 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 60 m² | 3 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 18 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 5 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3131533 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0376 | Gyldig |