Seneste Salg
390.000 kr.
september 2001 • 4.149 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.372.682 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.677.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.826.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 390.000 kr. | 1. sep. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 1.350.000 kr. | 30. aug. 2001 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1998 |
| Total | 101 m² |
| Bebygget | 101 m² |
| Bolig | 94 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 94 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2004 |
| Bebygget | 52 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 7791948 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0330 | Gyldig |