Seneste Salg
432.000 kr.
marts 2022 • 4.277 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.510.556 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.581.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 432.000 kr. | 28. mar. 2022 | |
| – | vurdering | 1.535.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 500.000 kr. | 1. okt. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 190.000 kr. | 1. okt. 2010 | |
| Skjult | tinglysning | 37.500 kr. | 1. okt. 2010 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1979 |
| Total | 111 m² |
| Bebygget | 111 m² |
| Bolig | 101 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 101 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422813 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |