Seneste Salg
1.425.000 kr.
oktober 2017 • 9.564 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.634.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.722.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.425.000 kr. | 1. okt. 2017 | |
| Skjult | tinglysning | 35.941 kr. | 1. okt. 2017 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1987 |
| Ombygningsår | 2004 |
| Total | 149 m² |
| Bebygget | 149 m² |
| Bolig | 149 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 149 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1987 |
| Bebygget | 43 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3351201 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0846 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n. | 9 år til nu | – |