Seneste Salg
2.650.000 kr.
marts 2024 • 26.500 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.772.900 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 2.650.000 kr. | 19. mar. 2024 | |
| – | vurdering | 2.537.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.626.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.650.000 kr. | 5. sep. 2006 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2006 |
| Total | 141 m² |
| Bebygget | 141 m² |
| Bolig | 100 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 100 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 9471341 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0329 | Gyldig |