Seneste Salg
980.000 kr.
januar 2002 • 7.967 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.874.756 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 980.000 kr. | 21. jan. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 490.000 kr. | 21. jan. 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1898 |
| Total | 96 m² |
| Bebygget | 96 m² |
| Bolig | 123 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Driftstatus 10 |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 123 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1953 |
| Bebygget | 78 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Garage |
| Status | Driftstatus 9 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1953 |
| Bebygget | 96 m² |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1898 |
| Bebygget | 69 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1898 |
| Bebygget | 110 m² |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|