Seneste Salg
228.000 kr.
november 2001 • 1.295 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.632.256 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.030.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.016.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 228.000 kr. | 18. nov. 2001 | |
| Skjult | tinglysning | 439.000 kr. | 12. okt. 2001 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1900 |
| Ombygningsår | 2012 |
| Total | 98 m² |
| Bebygget | 98 m² |
| Bolig | 176 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Ukendt bygning | 38 m² | – |
| – | Bolig | 176 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 19 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 16 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4423194 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Anden reparationsvirksomhed af varer til personligt brug eller husholdningsbrug | 1 år | – | |
| Anden detailhandel bortset fra butikshandel | 1 år | – |