Seneste Salg
380.000 kr.
juni 2024 • 3.276 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.734.896 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 380.000 kr. | 6. jun. 2024 | |
| – | vurdering | 447.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 441.000 kr. | 1. jan. 2022 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1963 |
| Total | 132 m² |
| Bebygget | 132 m² |
| Bolig | 116 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 116 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 20 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Ukendt bygning |
| Status | Ikke i drift |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422790 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 10 år | – | |
| Opførelse af bygninger | 4 år | – |