Seneste Salg
750.000 kr.
maj 2020 • 3.623 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.575.684 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 750.000 kr. | 19. maj 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 2.462.000 kr. | 1. jul. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 1.231.000 kr. | 1. jul. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 5.875.000 kr. | 12. jun. 2006 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1901 |
| Total | 207 m² |
| Bebygget | 207 m² |
| Bolig | 207 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 207 m² | 5 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1900 |
| Total | 87 m² |
| Bebygget | 87 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 87 m² | – |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Opførelsesår | 1950 |
| Ombygningsår | 1960 |
| Total | 729 m² |
| Bebygget | 729 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Opførelsesår | 1930 |
| Total | 340 m² |
| Bebygget | 340 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 10 |
| Anvendelse | Bygningens anvendelse 210 |
| Opførelsesår | 1970 |
| Total | 109 m² |
| Bebygget | 109 m² |
| Etager | 1 |