Seneste Salg
2.000.000 kr.
februar 1995 • 2.334 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 11.983.431 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 2.000.000 kr. | 6. feb. 1995 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1900 |
| Ombygningsår | 1993 |
| Total | 734 m² |
| Bebygget | 367 m² |
| Bolig | 857 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 75 m² | 3 |
| st. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 90 m² | 3 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 90 m² | 3 |
| st. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 62 m² | 2 |
| 1. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 48 m² | 2 |
| 1. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 72 m² | 2 |
| 1. mf | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 73 m² | 2 |
| 1. mf | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 64 m² | 2 |
| 1. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 75 m² | 2 |
| 1. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 48 m² | 2 |
| 2. tv | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 83 m² | 3 |
| 2. th | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 85 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1993 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1993 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |