Seneste Salg
4.400.000 kr.
december 2012 • 16.667 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.855.192 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.447.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.676.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 4.400.000 kr. | 1. dec. 2012 | |
| Skjult | tinglysning | 762.500 kr. | 1. dec. 2012 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1827 |
| Ombygningsår | 1999 |
| Total | 192 m² |
| Bebygget | 192 m² |
| Bolig | 264 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 264 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 109 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1999 |
| Bebygget | 37 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2533653 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0330 | Gyldig |