Seneste Salg
251.440 kr.
maj 1989 • 2.028 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.255.312 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.701.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.825.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 251.440 kr. | 30. maj 1989 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1969 |
| Ombygningsår | 1971 |
| Total | 124 m² |
| Bebygget | 124 m² |
| Bolig | 124 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 124 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1993 |
| Bebygget | 41 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2312491 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0270 | Gyldig |