Seneste Salg
2.600.000 kr.
juli 2018 • 12.871 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 4.959.908 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.932.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.884.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.600.000 kr. | 1. jul. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 1.325.000 kr. | 1. jul. 2018 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1977 |
| Total | 165 m² |
| Bebygget | 165 m² |
| Bolig | 202 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 202 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1977 |
| Bebygget | 19 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1977 |
| Bebygget | 19 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4040710 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0740 | Gyldig |