Seneste Salg
1.280.000 kr.
oktober 2025 • 6.667 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.461.504 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 1.280.000 kr. | 6. okt. 2025 | |
| – | vurdering | 745.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 788.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 1.400.000 kr. | 5. mar. 2001 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1868 |
| Total | 192 m² |
| Bebygget | 192 m² |
| Bolig | 192 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 192 m² | 6 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1989 |
| Total | 270 m² |
| Bebygget | 270 m² |
| Etager | 1 |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 270 m² | – |
| Anvendelse | Bygning til parkering af flere end to køretøjer i tilknytning til boliger |
| Opførelsesår | 1950 |
| Total | 28 m² |
| Bebygget | 28 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bygning til parkering af flere end to køretøjer i tilknytning til boliger | 28 m² | – |
| Anvendelse | Ukendt bygning |
| Opførelsesår | 2008 |
| Bebygget | 30 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1981 |
| Bebygget | 414 m² |