Seneste Salg
315.000 kr.
juli 2005 • 3.706 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.271.260 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.232.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.167.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 315.000 kr. | 1. jul. 2005 | |
| Skjult | tinglysning | 157.500 kr. | 1. jul. 2005 | |
| Skjult | tinglysning | 1.825.000 kr. | 29. jun. 2005 | |
| Skjult | tinglysning | 912.500 kr. | 29. jun. 2005 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2001 |
| Total | 89 m² |
| Bebygget | 89 m² |
| Bolig | 85 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 85 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 7364625 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |