Seneste Salg
10.400 kr.
december 1969 • 578 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 10.400 kr. | 31. dec. 1969 |
| Anvendelse | Anden bygning til fritidsformål |
| Opførelsesår | 1980 |
| Total | 18 m² |
| Bebygget | 18 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden enhed til fritidsformål | 18 m² | 1 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1920 |
| Bebygget | 77 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3335180 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0840 | Gyldig |