Seneste Salg
773.531 kr.
november 1990 • 8.595 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.595.610 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 932.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 910.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 773.531 kr. | 12. nov. 1990 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1935 |
| Total | 90 m² |
| Bebygget | 90 m² |
| Bolig | 90 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 90 m² | 3 |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1928 |
| Total | 190 m² |
| Bebygget | 190 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden bygning til landbrug mv. | 190 m² | – |
| Anvendelse | Lade til foder, afgrøder mv. |
| Opførelsesår | 1937 |
| Total | 91 m² |
| Bebygget | 91 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Lade til foder, afgrøder mv. | 91 m² | – |
| Type | Påvirkning |
|---|---|