Seneste Salg
1.600.000 kr.
april 2022 • 20.779 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.460.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 1.600.000 kr. | 10. apr. 2022 | |
| – | vurdering | 1.416.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.295.000 kr. | 14. jun. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 265.000 kr. | 4. feb. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 132.500 kr. | 4. feb. 2002 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1975 |
| Ombygningsår | 1999 |
| Total | 77 m² |
| Bebygget | 77 m² |
| Bolig | 77 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 77 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 6 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1997 |
| Bebygget | 23 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2425496 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0306 | Gyldig |