Seneste Salg
799.000 kr.
oktober 2004 • 2.884 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.688.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 1.721.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 799.000 kr. | 29. okt. 2004 | |
| Skjult | tinglysning | 419.568 kr. | 1. mar. 2004 | |
| Skjult | tinglysning | 419.569 kr. | 1. mar. 2004 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1922 |
| Total | 162 m² |
| Bebygget | 162 m² |
| Bolig | 277 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 277 m² | 7 |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1922 |
| Bebygget | 160 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1922 |
| Bebygget | 168 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1922 |
| Bebygget | 168 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1970 |
| Bebygget | 70 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Grundvandsdybde | Moderat påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Moderat påvirkning |