Seneste Salg
1.475.000 kr.
august 1998 • 10.612 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.377.317 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.779.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.782.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.475.000 kr. | 12. aug. 1998 | |
| Skjult | tinglysning | 737.500 kr. | 12. aug. 1998 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1998 |
| Total | 139 m² |
| Bebygget | 139 m² |
| Bolig | 139 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 139 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2000 |
| Bebygget | 48 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8066820 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0630 | Gyldig |