Seneste Salg
7.610.000 kr.
november 2025 • 22.251 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 5.114.952 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 7.610.000 kr. | 14. nov. 2025 | |
| – | vurdering | 2.289.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 2.245.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 1.015.000 kr. | 21. feb. 1988 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 2004 |
| Total | 273 m² |
| Bebygget | 273 m² |
| Bolig | 342 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 342 m² | 9 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1980 |
| Total | 392 m² |
| Bebygget | 392 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 392 m² | – |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1978 |
| Bebygget | 168 m² |
| Etager | 1 |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1991 |
| Ombygningsår | 1994 |
| Bebygget | 862 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Tiloversbleven landbrugsbygning |
| Opførelsesår | 1914 |
| Ombygningsår | 1978 |
| Bebygget | 320 m² |
| Etager | 1 |