Seneste Salg
7.500.000 kr.
juni 2021 • 42.373 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.647.212 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 9.221.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 8.966.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 7.500.000 kr. | 18. jun. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 2.400.000 kr. | 1. sep. 2017 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2018 |
| Total | 177 m² |
| Bebygget | 177 m² |
| Bolig | 177 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 177 m² | 6 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2018 |
| Bebygget | 27 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Stormflod | Høj påvirkning |
Grundvandsdybde | Høj påvirkning |
Luftkvalitet (PM2.5) | Høj påvirkning |
Kysterosion | Høj påvirkning |
Pesticid-følsomhed | Høj påvirkning |
Kulstofrig lavbund | Høj påvirkning |
Skybrud | Lav påvirkning |
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4423327 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Navn | Type | Dato | |
|---|---|---|---|
| Kommuneplan 2025 - 2037 | Kommuneplan | 16. jun. 2025 | |
| BBR-oplysninger | Stamdokument | – | |
| SKAT Ejendomsvurdering | Stamdokument | – | |
| OIS Ejendomsskat | Stamdokument | – | |
| Tingbogsattest | Stamdokument | – |