Seneste Salg
690.000 kr.
april 2023 • 9.583 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 940.680 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 847.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 690.000 kr. | 5. apr. 2023 | |
| – | vurdering | 863.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 375.000 kr. | 1. jan. 2007 | |
| Skjult | tinglysning | 887.500 kr. | 14. nov. 2006 |
| Anvendelse | Række-, kæde- og klyngehus |
| Opførelsesår | 1978 |
| Total | 72 m² |
| Bebygget | 72 m² |
| Bolig | 72 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Række-, kæde- og klyngehus | 72 m² | 2 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 2565396 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0370 | Gyldig |