Seneste Salg
238.000 kr.
november 1994 • 3.260 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.462.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.471.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 238.000 kr. | 15. nov. 1994 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 76 m² |
| Bebygget | 76 m² |
| Bolig | 73 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 73 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1979 |
| Bebygget | 26 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3155684 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0860 | Gyldig |