Seneste Salg
37.600 kr.
december 1799 • 170 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.881.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.908.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 37.600 kr. | 31. dec. 1799 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1979 |
| Total | 221 m² |
| Bebygget | 221 m² |
| Bolig | 221 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 221 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1997 |
| Bebygget | 17 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1979 |
| Bebygget | 57 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1996 |
| Bebygget | 26 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4292816 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0615 | Gyldig |