Seneste Salg
2.635.000 kr.
oktober 2012 • 10.799 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 4.536.936 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.771.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.686.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.635.000 kr. | 1. okt. 2012 | |
| Skjult | tinglysning | 1.135.000 kr. | 1. okt. 2012 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1925 |
| Ombygningsår | 1985 |
| Total | 134 m² |
| Bebygget | 134 m² |
| Bolig | 244 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Fast brændsel (kul, koks, brænde m.m.) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 244 m² | 9 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1925 |
| Bebygget | 615 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1925 |
| Bebygget | 63 m² |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8442232 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0727 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |