Seneste Salg
500.000 kr.
december 1987 • 3.571 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.052.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.047.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 500.000 kr. | 9. dec. 1987 | |
| Skjult | tinglysning | 250.000 kr. | 9. dec. 1987 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1978 |
| Total | 140 m² |
| Bebygget | 140 m² |
| Bolig | 140 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 140 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1984 |
| Ombygningsår | 2004 |
| Bebygget | 34 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5207242 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0550 | Gyldig |