Seneste Salg
680.954 kr.
oktober 2002 • 5.675 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.231.080 kr. | 17. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.035.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.053.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 680.954 kr. | 29. okt. 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1971 |
| Total | 146 m² |
| Bebygget | 146 m² |
| Bolig | 120 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 120 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 2008 |
| Bebygget | 72 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 59 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5130191 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0561 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Detailhandel med personbiler, varebiler og minibusser | 4 år | – |