Seneste Salg
1.286.000 kr.
juni 2006 • 5.716 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 4.134.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 4.122.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.286.000 kr. | 1. jun. 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 3.467.000 kr. | 11. okt. 2005 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1915 |
| Total | 136 m² |
| Bebygget | 136 m² |
| Bolig | 225 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 225 m² | 7 |
| – | Ukendt bygning | 34 m² | – |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1980 |
| Bebygget | 17 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 27 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4241468 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0751 | Gyldig |