Seneste Salg
1.625.000 kr.
juni 2008 • 23.214 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.072.330 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.999.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.051.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.625.000 kr. | 27. jun. 2008 | |
| Skjult | tinglysning | 812.500 kr. | 27. jun. 2008 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 12 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Bolig | 70 m² |
| Status | Driftstatus 9 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5782776 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0540 | Gyldig |