Seneste Salg
800.000 kr.
april 2021 • 7.407 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 955.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 980.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 800.000 kr. | 6. apr. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 662.000 kr. | 1. jul. 2002 | |
| Skjult | tinglysning | 800.000 kr. | 30. maj 2002 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 108 m² |
| Bebygget | 108 m² |
| Bolig | 108 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 108 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Bebygget | 58 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med stor hældning |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4324948 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0766 | Gyldig |