Seneste Salg
2.995.000 kr.
februar 2021 • 20.101 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.590.873 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.865.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.803.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 2.995.000 kr. | 22. feb. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 395.000 kr. | 15. jul. 2016 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2017 |
| Total | 154 m² |
| Bebygget | 154 m² |
| Bolig | 149 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 149 m² | 5 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 8288295 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |