Seneste Salg
816.000 kr.
januar 2019 • 19.902 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 865.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 846.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 816.000 kr. | 1. jan. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 637.500 kr. | 1. maj 2013 | |
| Skjult | tinglysning | 75.000 kr. | 1. maj 2013 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1978 |
| Total | 41 m² |
| Bebygget | 41 m² |
| Bolig | 41 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 41 m² | 3 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1985 |
| Bebygget | 20 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3145167 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0813 | Gyldig |