Seneste Salg
510.000 kr.
marts 2000 • 3.517 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 2.168.620 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 1.393.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.374.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 510.000 kr. | 6. mar. 2000 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1977 |
| Ombygningsår | 1982 |
| Total | 145 m² |
| Bebygget | 145 m² |
| Bolig | 145 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 145 m² | 3 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1977 |
| Bebygget | 25 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5728473 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |