Seneste Salg
525.000 kr.
januar 2019 • 2.966 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.562.302 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.792.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 3.940.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 525.000 kr. | 2. jan. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 500.000 kr. | 1. maj 2010 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 2020 |
| Total | 230 m² |
| Bebygget | 230 m² |
| Bolig | 177 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 177 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 10055032 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0260 | Gyldig |