Seneste Salg
290.448 kr.
januar 2008 • 1.452 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 587.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 584.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 290.448 kr. | 1. jan. 2008 | |
| Skjult | tinglysning | 1.750.000 kr. | 1. jan. 2008 |
| Anvendelse | Dobbelt hus |
| Opførelsesår | 1824 |
| Ombygningsår | 1954 |
| Total | 115 m² |
| Bebygget | 115 m² |
| Bolig | 200 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Dobbelt hus | 60 m² | 3 |
| – | Dobbelt hus | 140 m² | 4 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 81 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5771324 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0550 | Gyldig |