Seneste Salg
467.500 kr.
januar 2017 • 3.096 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 513.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 511.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 467.500 kr. | 1. jan. 2017 | |
| Skjult | tinglysning | 528.000 kr. | 1. maj 2006 | |
| Skjult | tinglysning | 264.000 kr. | 1. maj 2006 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1898 |
| Ombygningsår | 1962 |
| Total | 99 m² |
| Bebygget | 99 m² |
| Bolig | 151 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 151 m² | 7 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1950 |
| Bebygget | 40 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2003 |
| Bebygget | 18 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5771289 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0550 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Frisørsaloner | 5 år | – | |
| Finansielle holdingselskaber | 6 år | – |