Seneste Salg
950.000 kr.
juli 2008 • 8.190 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.203.616 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 919.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 925.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 950.000 kr. | 29. jul. 2008 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1956 |
| Ombygningsår | 1972 |
| Total | 116 m² |
| Bebygget | 116 m² |
| Bolig | 116 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Flydende brændsel (olie, petroleum, flaskegas) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 116 m² | 5 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1956 |
| Bebygget | 26 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 7792899 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0430 | Gyldig |