Seneste Salg
3.010.000 kr.
juni 2021 • 34.598 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.301.172 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 2.841.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.758.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 3.010.000 kr. | 3. jun. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 1.945.000 kr. | 1. jun. 2018 | |
| Skjult | tinglysning | 372.279 kr. | 1. jun. 2018 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 1985 |
| Total | 87 m² |
| Bebygget | 87 m² |
| Bolig | 87 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 87 m² | 4 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2001 |
| Bebygget | 12 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4422172 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0760 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Ikke-finansielle holdingselskaber | 12 år | – |