Seneste Salg
190.000 kr.
december 1969 • 1.195 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.697.643 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 878.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 851.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 190.000 kr. | 31. dec. 1969 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1930 |
| Total | 105 m² |
| Bebygget | 105 m² |
| Bolig | 159 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 175 m² | 7 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2004 |
| Bebygget | 32 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Plastmaterialer |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2006 |
| Bebygget | 49 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3401397 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0787 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Udgivelse af bøger | 9 år | – | |
| Andre organisationers og foreningers aktiviteter i.a.n. | 6 år til nu | – | |
| Drift af frisør- og barbersaloner | 46 år til nu | – |