Seneste Salg
360.000 kr.
oktober 2000 • 1.895 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 833.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 802.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 360.000 kr. | 9. okt. 2000 | |
| Skjult | tinglysning | 180.000 kr. | 9. okt. 2000 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1921 |
| Ombygningsår | 1988 |
| Total | 147 m² |
| Bebygget | 147 m² |
| Bolig | 190 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 190 m² | 6 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1921 |
| Bebygget | 35 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5261104 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0580 | Gyldig |