Seneste Salg
1.315.000 kr.
januar 2009 • 4.835 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 1.315.000 kr. | 15. jan. 2009 | |
| Skjult | tinglysning | 1.110.420 kr. | 1. jan. 2008 | |
| Skjult | tinglysning | 555.210 kr. | 1. jan. 2008 |
| Anvendelse | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus |
| Opførelsesår | 1940 |
| Total | 212 m² |
| Bebygget | 106 m² |
| Bolig | 272 m² |
| Etager | 2 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| st. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 106 m² | 3 |
| 1. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 106 m² | 4 |
| 2. | Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus | 60 m² | 2 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1964 |
| Bebygget | 36 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5261238 | Ejerbolig | Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab) | 0580 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Bygge- og anlægsentreprenører (bortset fra nedrivnings- og jordarbejdsentreprenører) | 1 år | – |