Seneste Salg
360.000 kr.
oktober 1993 • 2.748 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 619.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 612.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 360.000 kr. | 6. okt. 1993 | |
| Skjult | tinglysning | 180.000 kr. | 6. okt. 1993 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1965 |
| Total | 131 m² |
| Bebygget | 131 m² |
| Bolig | 131 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Naturgas |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 131 m² | 4 |
| Anvendelse | Garage |
| Opførelsesår | 1968 |
| Bebygget | 32 m² |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 2011 |
| Bebygget | 47 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Metal |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3145473 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0813 | Gyldig |