Seneste Salg
180.000 kr.
maj 2020 • 1.698 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.616.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.533.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 180.000 kr. | 15. maj 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 60.000 kr. | 7. sep. 2000 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2022 |
| Total | 109 m² |
| Bebygget | 109 m² |
| Bolig | 106 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 106 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2022 |
| Bebygget | 20 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3250475 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0849 | Gyldig |