Seneste Salg
900.000 kr.
februar 2022 • 8.738 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 577.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| Skjult | tinglysning | 900.000 kr. | 13. feb. 2022 | |
| – | vurdering | 592.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 237.500 kr. | 30. jun. 2017 | |
| Skjult | tinglysning | 237.500 kr. | 30. jun. 2017 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1827 |
| Ombygningsår | 1949 |
| Total | 68 m² |
| Bebygget | 68 m² |
| Bolig | 103 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 103 m² | 4 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1989 |
| Bebygget | 25 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Andet materiale |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 1000 |
| Bebygget | 19 m² |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 4361245 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0766 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Kommunikationsdesign og grafisk design | 0 år | – |