Seneste Salg
40.000 kr.
juni 2025 • 263 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 1.820.808 kr. | 18. maj 2026 | |
| Skjult | tinglysning | 40.000 kr. | 10. jun. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 0 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 40.000 kr. | 12. jun. 2019 | |
| Skjult | tinglysning | 100.000 kr. | 29. nov. 1999 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1965 |
| Ombygningsår | 1994 |
| Total | 110 m² |
| Bebygget | 110 m² |
| Bolig | 152 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 152 m² | 5 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 1966 |
| Ombygningsår | 1993 |
| Total | 320 m² |
| Bebygget | 320 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 320 m² | – |
| Anvendelse | Anden bygning til landbrug mv. |
| Opførelsesår | 1966 |
| Ombygningsår | 1993 |
| Total | 185 m² |
| Bebygget | 185 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Anden bygning til landbrug mv. | 185 m² | – |
| Anvendelse | Udhus |
| Opførelsesår | 2004 |
| Bebygget | 41 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement uden asbest |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|