Seneste Salg
3.145.191 kr.
februar 2021 • 32.425 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 2.891.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 2.910.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 3.145.191 kr. | 21. feb. 2021 | |
| Skjult | tinglysning | 150.000 kr. | 11. feb. 1991 |
| Anvendelse | Sommerhus |
| Opførelsesår | 2006 |
| Total | 103 m² |
| Bebygget | 103 m² |
| Bolig | 97 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Betontagsten |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Anden varmeinstallation |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Sommerhus | 97 m² | 4 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3156570 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0860 | Gyldig |