Seneste Salg
531.250 kr.
juli 2003 • 2.168 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| Markedsværdi | estimeret | 3.800.440 kr. | 18. maj 2026 | |
| – | vurdering | 3.013.000 kr. | 1. jan. 2025 | |
| – | vurdering | 3.184.000 kr. | 1. jan. 2023 | |
| Skjult | tinglysning | 531.250 kr. | 2. jul. 2003 |
| Anvendelse | Stuehus til landbrugsejendom |
| Opførelsesår | 1870 |
| Ombygningsår | 2010 |
| Total | 144 m² |
| Bebygget | 144 m² |
| Bolig | 245 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Fibercement herunder asbest |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme fra eget anlæg |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Halm |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Ukendt bygning | 91 m² | 3 |
| – | Stuehus til landbrugsejendom | 245 m² | 8 |
| Anvendelse | Maskinhus, garage mv. |
| Opførelsesår | 2002 |
| Total | 555 m² |
| Bebygget | 555 m² |
| Etager | 1 |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Ingen varmeinstallation |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Maskinhus, garage mv. | 555 m² | – |
| Anvendelse | Stald til svin |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 250 m² |
| Bebygget | 250 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stald til svin | 250 m² | – |
| Anvendelse | Stald til svin |
| Opførelsesår | 1870 |
| Total | 196 m² |
| Bebygget | 196 m² |
| Etager | 1 |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Stald til svin | 196 m² | – |
| Anvendelse | Lade til foder, afgrøder mv. |