Seneste Salg
1.000.000 kr.
marts 2020 • 5.181 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 1.320.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 1.330.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 1.000.000 kr. | 13. mar. 2020 | |
| Skjult | tinglysning | 300.000 kr. | 26. jul. 1978 | |
| Skjult | tinglysning | 300.000 kr. | 26. jul. 1978 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1976 |
| Total | 128 m² |
| Bebygget | 128 m² |
| Bolig | 193 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tegl |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Centralvarme (fjernevarme, kraftvarme eller lignende) |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 193 m² | 6 |
| Anvendelse | Carport |
| Opførelsesår | 1976 |
| Bebygget | 31 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Tagpap med lille hældning |
| Status | Gyldig |
| Anvendelse | Drivhus |
| Opførelsesår | 2024 |
| Bebygget | 8 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Glas |
| Status | Gyldig |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 3334009 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0840 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Detailhandel med andre nye varer | 4 år til nu | – |