Seneste Salg
120.000 kr.
juni 1999 • 889 DKK/m²
| Køber | Type | Pris | Dato | |
|---|---|---|---|---|
| – | vurdering | 528.000 kr. | 1. jan. 2024 | |
| – | vurdering | 526.000 kr. | 1. jan. 2022 | |
| Skjult | tinglysning | 120.000 kr. | 29. jun. 1999 |
| Anvendelse | Fritliggende enfamiliehus |
| Opførelsesår | 1825 |
| Total | 245 m² |
| Bebygget | 245 m² |
| Bolig | 135 m² |
| Etager | 1 |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Varmeinstallation | Varmeinstallation Gasradiator |
| Varmemedium | Opvarmningsmiddel Elektricitet |
| Status | Gyldig |
| Beliggenhed | Anvendelse | Total | Værelser |
|---|---|---|---|
| – | Bolig | 135 m² | 5 |
| Anvendelse | Udhus |
| Bebygget | 164 m² |
| Tagmateriale | Tagdækningsmateriale Stråtag |
| Status | Driftstatus 10 |
| Type | Påvirkning |
|---|---|
Skredrisiko | Lav påvirkning |
| BFE | Ejendomstype | Ejerforhold | Kommune | Status |
|---|---|---|---|---|
| 5771277 | Ejerbolig | Privatpersoner eller interessentskab | 0550 | Gyldig |
| Virksomhed | Industri | Periode | Ansatte |
|---|---|---|---|
| Kornavl | 24 år | – |